locuri de munca Consultant Vanzari

Locatie
Companie
Locuri de munca 1 - 10 din 473

Consultant vanzari utilaje agricole - TOATA TARA

IPB AGRO - Zimnicea
Descriere Job Daca te tii de treaba ar trebui sa castigi incepand cu 800 euro/ luna! Cautam persoane disponibile pentru promovarea si vanzarea de utilaje

Consultant vanzari Arad

Audionova - Arad  +8 locatii
Descrierea postului: Activitate de cabinet medical; Promovarea activa si vanzarea directa a aparatelor auditive si/sau accesoriilor acestora; Intretinerea

Consultant Vanzari B2B (Deva)

Austral - Deva  +5 locatii
Ce vei face in calatoria Austral? Vei analiza si prospecta constant piata pentru identificarea de noi clienti; Ne dorim sa oferim cele mai potrivite solutii

Consultant vanzari Bucuresti

Audionova - București
Responsabilitati Efectuarea tuturor activitatilor specifice firmei. Cerinte Ambitios Descurcaret Cunostinte medii PC- Word,Excel, Internet Studii

Consultant Vanzari

MERIDIAN Grup - București
Experienta in vanzari; Experienta relevanta in vanzari; Excelente abilitati de comunicare si negociere;...

Consultant suport vanzari

SIGNAL IDUNA - Romania
SIGNAL IDUNA is one of the leading financial groups in the German market, with particular tradition and expertise in the field of health, life and accident

Consultant vanzari Ramnicu Valcea

Audionova - Râmnicu Vâlcea

Team Leaders si Consultanti Vanzari

Gothaer Asigurari Reasigurari - București
Experinta in vanzari constituie un avanataj. Construirea de oferte pentru clienti si finalizarea vanzarilor;...

Consultant vanzari ARCTIC & BEKO

SmartPoint Consulting - București  +2 locatii
Timp parțial
Training de vanzari si comunicare. Realizarea obiectivelor de vanzari si a raportarilor specifice. Asigurarea suportului informational pentru personalul de...

Consultant vanzari Meli Melo Bucuresti

Meli Melo - București
Cautam persoane creative cu: abilitati de comunicare si orientare catre rezultate atentie la detalii flexibilitate si deschiderea de a invata lucruri noi

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca Consultant Vanzari